Žákovské knížky

Žákovské knížky, notýsky nebo učitelské zápisníky si může objednat na našem e-shopu, kde můžete vybírat ze široké nabídky obalů, které mohou být bez příplatku opatřeny nápisem či logem školy, případně fotografií školy. V případě zájmu Vám zdarma doplníme na úvodní stranu informace o škole a prázdniny. Žákovské knížky, doplněné o Vaše údaje zhotovujeme i ve velmi nízkých nákladech např. 20 kusů.

Vytvořte si vlastní žákovskou knížku či notýsek

1. STÁHNĚTE SI PROGRAM

Stáhnout Software

Nejdříve si bezplatně stáhněte program Tisk pro školy do svého počítače. (Pokud se Vám nepodaří program spustit, nemáte pravděpodobně na svém počítači nainstalován .NET Framework 2.0 od společnosti Microsoft. Ten je potřeba pro správné fungování našeho softwaru. Doporučujeme stáhnout a nainstalovat.) Při prvním otevření programu zadejte prosím aktivační kód 4554.

2. VYBERTE FOTOGRAFIE

Vyberte si fotografii či fotografie, které budete chtít umístit na obal produktu a mějte prosím na mysli to, že čím kvalitnější fotografie budou, tím kvalitnější bude i hotový produkt.

3. VYBERTE PRODUKT

Po otevření programu při kliknutí na okénko nový se Vám zobrazí produkty s popisem a ukázkou, které lze v programu Tisk pro školy vytvořit. Poté klikněte na modrou šipku v pravém horním rohu, která Vás posune dále. Nyní označte fotografii (fotografie) a pomocí modré šipky je přemístěte do programu. Poté se zase šipkou v pravém horním rohu posunete na další stránku. Produkty obsahují též vzorová alba. Tato ukázková alba jsou osazena přesně pro tisk a jejich použití Vám v mnohém usnadní práci. I při použití vzorových návrhů lze produkt doplňovat o další stránky, či je mezi sebou přemísťovat, doplňovat obrázky či nápisy.  Obaly u těchto ukázkových produktů lze též kompletně změnit.

4. JAK TVOŘIT

Na obrázky či fotografie můžete používat různé efekty, rámečky či masky a různě je mezi sebou kombinovat. Fotografie můžete libovolně přidávat či odebírat, ořezávat, přemísťovat, natáčet, otáčet či zrcadlit. Nepoužívejte prosím fotografie, pokud se Vám u ní zobrazí červený vykřičník. Ten značí, že tisková velikost fotografie není dostatečná pro rozměr, v jakém jste ji použili a je potřeba ji zmenšit, případně odstranit. Produkty můžete též doplnit o různé popisky. Při práci s textem používejte prosím pouze systémová písma, v opačném případě by se mohlo stát, že při tisku budou nahrazena jiným písmem, případně různými nečitelnými čtverečky. U všech produktů lze též přidávat stránky nebo je mezi sebou různě přesouvat. Vnitřní stránky všech produktů, přestože je možná vytvoříte barevně, budou tištěny v čb barvách. V případě, že na barevných stránkách uvnitř budete trvat, prosím kontaktujte nás pro individuální cenovou kalkulaci. Program Tisk pro školy má nastavené ceny pouze pro barevné obálky s čb vnitřky.

5. PO DOKONČENÍ VAŠEHO JEDINEČNÉHO PRODUKTU STAČÍ UŽ JENOM ODESLAT OBJEDNÁVKU.